
Велосумка штани на багажник BRAVVOS F-088 35x30x13cm Сіра
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BIB-029
1 061 ₴
Показати оптові ціни- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (67) 737-33-88Станіслав (Керівництво магазину)
Матеріал має невеликий вологозахист, для тривалих поїздок під дощем рекомендується використовувати захисний чохол.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Велотрейд |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Об`єм | 27 л |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 13 см |
| Колір | Сірий |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, Непромокальність |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 061 ₴



