Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детский велосипед ARDIS STAR 20"
| Бренд |
ARDIS |
| Клас |
Дитячий |
| Тип |
Без амортизації |
| Діаметр коліс |
20" |
| Матеріал рами |
Сталь |
| Вилка |
Ardis 20" сталь |
| Кількість швидкостей |
1 |
| Тип гальм |
Ножний |
| Гальма |
Ножний, в задній втулці/Передній обідний Easy |
| Гальмівні ручки |
Дитяча, пластик |
| Рульова колонка |
Ardis 1/1" |
| Система шатунів |
Сталь, однокомпонентний шатун |
| Касета |
singlespeed 18t |
| Ланцюг |
Single Speed |
| Каретка |
Neco Американка |
| Задня втулка |
сталь 28Н з гальмом на гайках |
| Передня втулка |
сталь 28Н на гайках |
| Обода |
20" алюміній 28Н |
| Покришки |
Ponely 20x2,1 |
| Кермо |
Сталь 25.4 мм |
| Винос керма |
Сталь, 1" з регулюванням висоти |
| Підсідельний штир |
Сталевий 25.4 мм |
| Сідло |
Ardis дитяче |
| Педалі |
Пластик |
| Гарантія |
12 місяців |
|
|
| Виробник | Ardis |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | Менше 9" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 12 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Рік випуску | 2019 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
|
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Одностінний |
| Материал обода | Сталь |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Кількість зірок | 1 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
|
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 77 см |
|
| Вікова група | 4-7 |
| Багажний кошик | Немає |
| Діаметр коліс | 20" |