
Велосипед AL 27.5" Leon XC-80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" черный с красным (м) 2022
- Готово к отправке
- Код: OPS-LN-27.5-147
21 250 ₴
- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (67) 737-33-88Станислав (Руководство магазина)
Велосипед 27.5 Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD 2022
Відмінний варіант для регулярної експлуатації. Підійде як для аматорських прогулянок, так і для тренувань. Модель випускається у двох розмірах рами, на зріст від 168 до 185 см. Хардтейл зібраний на алюмінієвій рамі з полірованими швами та внутрішньою проводкою тросів, надаючи витонченого вигляду та невеликої ваги в 14.9 кг. Це набагато легше за сталеві аналоги. Трансмісія оснащена 24-швидкісною трансмісією від Microshift, має великий діапазон передач переважним для далеких поїздок. Встановлена пружинно-олійна вилка, яка згладить дорожні недоліки. 27.5” діаметр колеса порадують відмінною маневреністю та накатом, завдяки промисловим підшипникам, а гідравлічні гальма – чуйністю. Для більш комфортної експлуатації є можливість встановлення заднього багажника, фляготримача, насоса та інших аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEON |
| Пол | Мужской |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 27,5" |
| Размер рамы | 20" |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Максимальный вес | 110 кг |
| Год выпуска | 2022 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
- Цена: 21 250 ₴

