
Ліхтар налобний акумуляторний Police 2188-T6
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 3449
285 ₴
Показать оптовые цены- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (50) 677-22-28Олександр (Менеджер)
- +380 (67) 737-33-88Станислав (Руководство магазина)
Налобний ліхтар Bailong BL-2188-T6 з світлодіод Cree T6, працює від 2-х акумуляторів 18650. Блок з акумуляторами розташований ззаду, що не заважає при носінні. Лінза з оргскла, з поворотним механізмом фокусування, володіє достатньо широким кутом світіння. За свою практичність і надійність BL-2188-T6 заслужив перше місце в рейтингу налобних ліхтариків BailongТип ліхтаря: Налобний;Тип живлення: акумуляторний;Зарядний пристрій 12В: немає;Тип діода: T6;Матеріал: Метал;Кількість діодів: 1(Т6);Кількість режимів роботи: 4(100%, 50%, стробоскоп, SOS(при затискування)) ;Наявність функції Power Bank: немає;Оптичний зум: є;Комплектація: ліхтар, кабель microUSB, 2 акумулятора 18650;Розміри: голØ30 L45, H90, W90 мм;Додаткові характеристики: Ззаду акумуляторний блок. Регульований нахил головки ліхтаря до 90 град. Корпус - комбінований (метал + пластик).;Базова одиниця: шт;Ліхтар налобний Police 2188-T6, 2x18650, ЗУ microUSB, zoom, Box за дуже низькою ціною, з швидкою доставкою на відділення пошти або прямо до вас додому, якщо обрана адресна доставка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3 Вт |
| Световой поток | 700 лм |
| Дальность светового луча | 110 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Мигающий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB, micro USB, От сети |
| Время работы | 4 час |
| Особенности фонаря | Влагостойкий, Водонепроницаемый, Пылестойкий, Противоударный |
| Цвет | Черный |
| Вес | 97 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип диода | LED |
| Тип фонаря | Налобный |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 50 мм |
| Крепление | Ремешок |
| Цветовая температура | 6500K |
- Цена: 285 ₴



